GENEL ÖZELLİKLER

Firma ve kişi listeleri için CANLI bağlantı kurma.
Örneğin kişi listesi için LKS programınızdaki cari hesaplara bir canlı bağlantı tanımlayabilirsiniz. Bu bağlantıyı kullandığınızda LKS deki firmalarınız kişi listesinde görünür. LKS'ye yeni bir cari hesap açtığınızda bu cari hesap programda da otomatik görünür.
 
Canlı bağlantıdaki kişi listesini yerel fihriste kopyalama.
Örneğin e-posta listesi tuttuğunuz bir Excel dosyasınındaki kişileri yerel fihristte oluşturduğunuz bir grubun içerisine kalıcı olarak yükleyebilirsiniz. Böylece sürekli büyüyen bir kişi/firma arşivine sahip olabilirsiniz.
 
Mesajlarınız ve e-postalarınızı kişiye özel olarak gönderme.
Örneğin e-postanın konusuna veya içerikteki hitap satırına "Merhaba Sayın Ali Yılmaz" yazdırabilirsiniz.
 
E-Posta içeriklerini HTML olarak hazırlama.
Göndermek istediğiniz e-postaları web sayfası şeklinde hazırlayabilir sayfa içerisinde istediğiniz yerlere müşterinizle ilgili adı, adresi, bakiyesi gibi herhangi bir bilgiyi yerleştirebilirsiniz. Tasarım içerisindeki resimler otomatik olarak e-postanın içerisine gömülecektir.
 
E-Posta ve SMS mesaj kalıplarınızı daha sonra tekrar kullanmak üzere saklama.
Her gönderme çalışması yaptığınızda daha önce hazırlamış olduğunuz kalıplardan herhangi birini seçerek kullanabilirsiniz.
 
Satış ve iş fırsatlarını kaydetme ve etkin takip sağlama.
Müşterilerinizden gelen satış ve iş fırsatlarını kaydedebilir ve daha etkin takiple bunların gözden kaçmasını engelleyebilirsiniz. Her kayıt için sınırsız sayıda not kaydedebilir satış elemanı değişse bile bu satış ve iş fırsatlarının takibinin devamını sağlayabilirsiniz.
 

Copyright © 2008-2009 Net Bilişim | www.netbilisim.com